• (0472)66-34-13
 • specintzir@ukr.net
 • м. Черкаси, вул. Тараскова, 14
 • Людям
  з порушенням зору
  Стандартна версія
  A- A+
 • Проєктна діяльність

  Назва проєкту Посилання
  “Екошкола” https://ecoschool.com.ua/
  “Планета – мій дім” https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:UNICEF+UN05+2021/about
  “Тріумф-Fest” http://festivaliskustv.net/
  “#12 тижнів відповідальності” https://www.re-world.org/a12tizhnivvidpovidalnosti/
  Медико-педагогічний проект “Гармонія інтелекту та здоров’я” (технологія “Піснезнайка”) https://imzo.gov.ua/mediko-pedagogichniy-proekt-garmoniya-intelektu-ta-zdorov-ya-tehnologiya-pisneznayka/
  Міжнародний проєкт “Ми|We” https://www.facebook.com/westandforfuture/

  Учасник проєкту – Бобровник Владислав – здобувач освіти 1-А класу.

  Педагог – Зінченко О.А.

  Учасник проєкту – Маслій Сніжана – здобувач освіти 1-А класу.

  Педагог – Зінченко О.А.

  Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.
  Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
  1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» http://www.hryoutest.in.ua  та пройдіть просту та швидку реєстрацію.
  2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».
  3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.
  4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.
  5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).
  6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).
  7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).
  8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»).
  Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайн-ресурсі: http://www.hryoutest.in.ua

  Куратор проєкту: Коваль Н.В. – заступник директора з виховної роботи.

                                                                        Автор проєкту: Гибало Н.В. – вихователь

                                                                        Відповідальна за реалізацію проєкту: Литвин І.П. – вихователь.

                                                                        Робоча група проєкту: Бушуєва Т.В. – вихователь, Кулініч Н.М. – вихователь

                                                                        Чорноус О,М. – вихователь, Карпова М.В. – вихователь, Шеремета Л.П. –

                                                                     вихователь

                                                                        Учасники проєкту: вихователі, діти з особливими потребами: порушенням зору,

                                                                        Інтелектуальними порушеннями.

                                                                         Тривалість проєкту – 10 тижнів

   

  Мета проєкту:

   

  Виховувати нове покоління свідомих громадян з активною громадською позицією та загальнолюдськими

  духовними цінностями, здатними турбуватися, служити, захищати і відстоювати наші цінності і свободу на прикладі захисників Вітчизни.  Покоління, яке підтримує, надихає, дбає про солдата, який зараз на передовій в нашій спільні боротьбі проти загарбників, заради майбутнього, єдності нації, цілісності держави на шляху до перемоги і Миру.

  Формування почуття патріотизму, національної свідомості у дітей, подальшого розвитку славетних традицій та духовності українського народу, шанобливого ставлення і поваги до захисників Вітчизни. Підняття бойового, патріотичного і морального духу український військових.

   

  Завдання проєкту:

   

  Формування ціннісних орієнтацій, що визначають цілеспрямовану життєдіяльність людини та весь її спосіб життя, формування всебічно розвинутої особистості з громадянською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті, здатного змінити на краще життя країни, морально підтримувати наших солдатів, їх бойового духу.

   

  Очікувані результати:

   

  Учні вмітимуть оцінювати навколишню дійсність, формувати своє ціннісне ставлення до неї; трансформувати свої знання, отримані з різних джерел інформації про ту чи іншу проблему та критично ставитися до власних дій і вчинків.

  Співпрацювати з різними категоріями громадян для вирішення проблем: проводити заходи та акції для популяризації миру на землі, сприймати суспільне життя через призму почуттів, що стає можливим лише при суб’єктивному переживанню актуальних подій. Підтримувати  в складну хвилину, не бути осторонь та не бути байдужими до переживань інших людей.

   

  Проведені заходи вказані за період: з 04.04  по 08. 04

  Назва тематичного тижня: «Час молитви єднання»

  1. 04. Інформаційна година

  Мета: закріпити знання про державу ціннісне ставлення до неї, суспільства. мови, сім’ї  відповідальне ставлення за долю держави народу, власну долю

  05.04 – 07.04. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  07.04. Майстер – клас. Виготовлення оберегу ляльки – мотанки «Янголятко»

  Мета: навчити виготовляти ляльку – мотанку «Янголятко» з ниток, яка буде слугувати оберегом для воїнів. Виховувати любов до рукоділля, повагу до традицій свого народу, патріотизм. Розвивати  художньо – естетичне мислення, бажання виготовляти поробки власними руками.

   

  08.04. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня : “Закрийте небо над Україною»

  Проведені заходи вказані за період: 11.04 – 15.04

   

  11.04. Інформаційна година

  Мета: ознайомлення з останніми подіями, які відбулися на фронті, з загрозою з неба, яку несуть ворожі літаки, ракети. Виховувати здатність чітко діяти в умовах воєнного стану для захисту власного здоров’я та життя.

   

  12.04 – 14.04. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  13.04. Лист звернення підтримки президента України з проханням «Закрийте небо над Україною»

  Мета: Зберегти життя українців цивільну та військову інфраструктуру, вкласти власний внесок у перемогу над окупантами.

   

  14.04. Майстер – клас «Голуб миру»

  Мета:  виготовити патріотичний сувенір своїми руками, вдосконалювати в учнів навички роботи в техніці орігамі.  Розвивати творчі здібності, уяву, увагу. Виховувати охайність під час роботи, працьовитість, цілеспрямованість любов до навколишнього світу.

   

  15.04. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня; «Великодні дзвони»

  Проведені заходи вказані за період: з 18.04  по 22 .04.

   

  18.04. Інформаційна година

   

  Мета: розширити знання учнів про найдавніше церковне християнське свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи. Виховувати почуття милосердя, потреби допомагати ближньому в складних умовах війни. поглибити

   

  19.04 – 21.04. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  21.04. Благодійна акція «Великодні гостинці для воїнів»

  Мета: привернути увагу суспільства та громадян до проблем. які відбуваються в суспільстві зокрема до потреб військових на передовій лінії фронту. Культивувати кращі українські традиції благодійності, милосердя, готовності прийти на допомогу ближнім, що опинилися в складних умовах бойових дій. Виховувати доброзичливість, щирість гуманізм, згуртованість.

   

  22.04. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: «Земля – наш спільний дім»

  Проведені заходи вказані за період: з 25.04  по 29.04.

   

  25.04. Інформаційна година

  Мета: навколишньому світі пов’язаними з війною, впливу бойових дій на природне середовище, почуття відповідальності за збереження і відтворення його багатства. Ознайомити з глобальними екологічними проблемами їх сутністю, причиною виникнення Виховувати усвідомлення причетності до подій в навколишньому середовищі.

   

  26.04 – 28.04. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  28.04. Флешмоб «Україні – Перемогу, рідні Землі – Турботу!»

  Мета: покращувати стан довкілля, сприяти усвідомленню сутності та  причин виникнення проблем, які виникли в результаті руйнувань спри чинених  бойовими діями. Навчати визначати їх особливості, шукати шляхи подолання, через насаджування дерев, кущів, квітів.  Розвивати особисту відповідальність за збереження природних ресурсів, розуміння особистої причетності до подій що відбуваються. Виховувати відповідальність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

   

  29.04. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: До дня матері «Низький уклін солдатські матері»

  Проведені заходи вказані за період: з 02.05  по 06.05

   

  02.05. Інформаційна година

  Мета: ознайомлення дітей з останніми подіями в країні за участі ЗСУ. Роллю їх матерів у досягненні перемоги. Виховувати почуття гордості за нашу країну. Усвідомлення зв’язку власної долі з долею всього українського народу.

   

  03.05 – 05.05. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  05.05. Майстер – клас «Підкова – оберіг на щастя»

   

  Мета: ознайомити дітей із значенням та походженням оберегу підкови, поглибити знання у галузі декоративно – ужиткового мистецтва. Виховувати шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу, культури Батьківщини, почуття патріотизму, усвідомлення своєї національної неповторності. Розвивати образне мислення, творчі комунікативні здібності, прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

   

  06.05. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня; До Дня примирення та дня пам’яті жертв Другої Світової війни «Пам’ять єднає покоління»

  Проведені заходи вказані за період: з 09.05  по 13.05

   

  09.05. Інформаційна година

  Мета: поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу усвідомлення величі подвигу у Другій Світові війні. Виховувати почуття патріотизму, поваги до воїнів, ветеранів минулого та всіх, хто боронить рідну землю сьогодні.

   

  10.05 – 12.05. Лист солдату. Малюнки «Ми крок за кроком наближаєм перемоги мить.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  12.05. Практична робота. Виготовлення смужок для плетіння маскувальних сіток.

  Мета: задовольнити потреби збройних сил України матеріалом для виготовлення маскувальних сіток, взяти безпосередню участь у волонтерському русі допомоги армії в досягненні перемоги над ворогом.

   

  13.05. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: До міжнародного дня вишиванки «Вишиванка, як духовна броня»

  Проведені заходи вказані за період: з 16.05  по 20.05

   

  16.05. Інформаційна година

  Мета: познайомити дітей з історією виникнення свят вишиванки в сучасній Україні Ознайомлення розширення знань дітей про особливості національного одягу українців значення української сорочки в умовах війни, як надійного оберегу, своєрідного генетичного коду нації. Виховувати бажання зберегти історичне та культурне надбання українського народу

   

  17.05 – 19.05. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  18.05. Майстер клас «Подаруй солдату вишиванку»

  Колективний малюнок  на асфальті «Україна – вишивана»

  Мета: формувати поняття про культуру одягу українців, розширити знання про традиції, застосування і призначення  вишиванок, значення вишитої сорочки – оберегу в наш час. під час ведення бойових дій військовими, нащадками українського козацтва. Розвивати художній смак інтерес до українського народного одягу, як основної частини духовної культури. Виховувати почуття національної гордості, любові до рідного  краю.

   

  19.05. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: «Україна – держава Європейська»

  Проведені заходи вказані за період: з 23.05  по 27.05

   

  23.05. Інформаційна година

  Мета: розширити знання учнів про Європейський союз та країни його складу. Сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших Європейських країн.  Формувати у молоді новий Європейський  світогляд, моральні пріоритети, які визначають людину, як найвищу цінність. Виховувати відповідальність. Розвивати навички творчого мислення, вміння аналізувати, співставляти.

   

  23.05 – 26.05. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  23.05, 24.05.  Співпраця  учасників проєкту з ГО «Центр допомоги армії та їх родинам» у виготовленні маскувальних сіток для ЗСУ

  Мета: показати на власному прикладі підростаючому поколінню, як власною працею прискорити мить перемоги. Виховувати людяність, взаєморозуміння,  прагнення бути корисними

   

  26.05. Лист ровеснику за кордон «Я розкажу тобі про Україну»

  Мета: формувати чітку активну життєву позицію свідомого громадянина. Виховувати гордість за Батьківщину, свій народ, любов до історичного минулого, культури та традицій нашого народу. Розвивати мислення, уяву.

   

   

  27.05.Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: До міжнародного дня захисту дітей «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

  Проведені заходи вказані за період: з 30.05  по 03.06

   

  30.05. Інформаційна година

  Мета: розширити знання про Всесвітній День захисту дітей, про права дітей зростати в любові під щасливим мирним небом. Поглибити уявлення дітей про Батьківщину як землю, де ми народилися.

   

  31.05 – 02.06. Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  02.06. Підготовка та збір коштів для проведення благодійної акція у рамках співпраці з волонтерським освітнім проєктом «Наша підтримка – запорука Перемоги»

  Мета: розвивати та культивувати традиції милосердя, благодійності. Виховувати бажання прийти на допомогу ближньому, сповідуючи християнські цінності, зустрітися з нашими захисниками, які після поранень перебувають на лікуванні.

   

  03.06. Світлини подій на сайті Facebook

   

  Назва тематичного тижня: До християнського свята Трійці  «Наша сила в єднанні»

  Проведені заходи вказані за період: з 06.06  по 08.06

   

  06.06. Інформаційна година

  Мета: ознайомлення дітей з традиціями святкування Зелених свят в Україні, їх походження. Виховувати бажання пізнавати історичне минуле,  звичаї народу, пов’язувати події минулого з подіями сьогодення. Розвивати пам’ять, мислення, уяву.

   

  06.06 – 08.06 Лист солдату. Тематичні малюнки.

  Мета: Поглибити знання дітей про трагічне сьогодення нашої країни, роль ЗСУ у захисті життя українців, та цілісності держави.  Ознайомити дітей з одним із зразків мовлення – листом, закріпити навички етики мовлення. Розвивати культуру спілкування.

   

  07.06. Майстер – клас по виготовленню оберегів з елементами природних матеріалів «Лялька – Травниця» (Онлайн)

   

  Мета: навчити дітей виготовляти новий вид ляльки – мотанки «Травниці», як оберегу життя і здоров’я для воїнів, збагатити знання інформацією про цілющі трави. Ознайомити з матеріалами потрібними для роботи. Розвивати окомір, дрібну моторику рук, мислення, фантазію.

  Loader Loading...
  EAD Logo Taking too long?
  Reload Reload document
  | Open Open in new tab

  В рамках реалізації проєкту з військово-патріотичного виховання проведено:

  До Дня Миру – 21 вересня
  Майстер – клас з виготовлення голубів Миру
  З метою сприяння виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, сприяти формуванню активної життєвої позиції, розвитку творчих здібностей.

   

   

  10 жовтня – майстер -клас з виготовлення патріотичних сувенірів.

  12.10.23. Майстер – клас “Пес – патрон”

  25.12.23. Майстер – клас “Новорічний Олень”

  28.12.24. Благодійна акція. Співпраця з ГО “Центр допомоги армії, ветеранам та їхнім родичам”

   

  17.01.24. Майстер – клас “Сніговичок”

  В рамках проєкту створення школи майбутнього «Школа Ґречності» вихователем Усаковською В.В. та її учнями була пророблена чимала робота. І в наших учнів є результати!!! Бо ми сучасні і креативні! Маємо творчий потенціал та жагу до створення чогось нового! Сьогодні хочемо поділитися з усіма своєю проробленою роботою:
  1) Учні стали переможцями Обласного конкурсу «Домашні улюбленці» організованого Черкаським обласним центром роботи з обдарованими дітьми черкаської обласної ради, з метою виховання в учнів любові та бережливого ставлення до тварин (30.05.2022)
  І місце – Рогозіна Софія
  ІІ місце – Горбенко Каріна, Тимченко Назарій
  2) Всеукраїнський проєкт «Mom, i see war» («Мамо, я бачу війну»). Створення найбільшого і найціннішого у світі маніфест-колажу із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в мережі Інтернет за допомогою технологій NFT (29.03.2022)
  3) Всеукраїнський проєкт «Мішечок» започаткований міжнародним молодіжним рухом «School Recycling Word» за підтримки Міністерств та відомств. Учні залучилися до перемоги на екологічному фронті та стали частиною руху ековідовідальних громадян ( 15.11.2022)
  4)Всеукраїнський конкурс Молодих Читців організований до Дня Збройних сил України, з метою популяризації українського поетичного слова, обдарованої молоді та підтримки ЗСУ в знак подяки нашої безпеки. Учні нагороджені сертифікатами за участь (27.11.2022р.)
  5) Всеукраїнський доброфест, який організувала команда громадської організації #щедрий вівторок. Учні стали учасниками онлайнфестивалю добрих справ та поділилися історією добрих справ нашої школи та були нагороджені почесними грамотами від організаторів (28.11.2022р)
  6)Найбільший всеукраїнський флешмоб від Освітнього центру Верховної Ради України «Мій Святий Миколай носить форму ЗСУ» відео Тимченка Назарія було відібране організаторами та розміщене у соціальних мережах на офіційних сторінках Верховної Ради України (19.12.2022)
  7) Всеукраїнський фотоконкурс «Нація незламних» на тему «Покажи щастя своїми очима» Нагороджені сертифікатом за участь (20.02.2023)
  8) Учні 8-А класу стали учасниками конкурсу «Шкільний урок волонтерства», який організували ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого Фонду ООН(ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС», Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», проєктом U-Report з метою сприяти залученню вчителів до проведення шкільного уроку волонтерства та додаткових заходів з активізації молоді до волонтерської та рухової активності (9.10.2023)
  9) Учні 8-А класу стали учасниками конкурсу «Шкільний урок волонтерства», який організували ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого Фонду ООН(ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС», Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», проєктом U-Report з метою сприяти залученню вчителів до проведення шкільного уроку волонтерства та додаткових заходів з активізації молоді до волонтерської та рухової активності. Нагороджені сертифікатом за участь 19.10.2023
  10) Участь в конкурсі від БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства і науки України. List_MON_po_Uroru_dobroti та стали одними із учасників IV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. З метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Нагороджені сертифікатом за участь (9.10.2023)
  11) Учасник онлайн фестивалю добрих справ який організувала команда громадської організації #ЩедрийВівторок з метою спонукати людей робити добрі вчинки та популяризація підприємництва та благодійності. Всі матеріали щодо нашої участі є у соціальніймережі Facebook. нагороджені сертифікатом за участь (30.11.2023)
  12) Участь у обласному фотоконкурсі «Україна – це ми!» 16.11.2023
  Учні 8-А класу стали учасниками обласного фотоконкурсу учнівської молоді «Україна – це ми!», що проводився з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді в області. Організатор конкурсу – Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. Результати:
  Кравчуновський Данііл нагороджений дипломом за ІІ місце. Номінація «Вони стоять на захисті нації» (старша вікова група) робота «У кожного свій фронт»
  ПоліщукАнастасія – ЛАУРЕАТ конкурсу, нагороджена дипломом. Номінація «Свята спадщина» (старша вікова група) робота «Кожний куточок землі рідненької»
  Іванченко Вікторія – ЛАУРЕАТ конкурсу, нагороджена дипломом. Номінація «Портретна фотографія» (старша вікова група) робота «Щаслива мить!»
  13) Участь у #Tижні Заощаджень2023 від національного банку України (18.10.2023) Учні 8-А класу взяли участь у Тижні заощаджень разом із національним банком України та Центром фінансових знань «Талан», а саме пройшли анонімне опитування з фінансової грамотності. З метою навчитися складати бюджет , вести облік витрат та навіть навчитися складати власний фінансовий план, дізнатися як заощаджувати і захищати кошти від інфляції.
  14) #культура Черкас #освіта Черкас (15.04.2022) Спільний гуманітарний проєкт департаменту разом з 18000: новини Черкас – «завдяки тобі. З 14 до 29 квітня 2022р. в редакції видання збирали листи і малюнки, а потім передавали їх військовим на передову. Учасники в подарунок від організаторів отримали квитки на мультфільм до міського кінотеатру «Україна»
  15) Флешмоб «Скажи захиснику дякую!». Творчий проєкт на підтримку бойового духу військовослужбовців, створений ГУ ДСНС у Черкаській області.
  16) 16.05.2022 Флешмоб «Вишиванка душа мого народу» #ОЦТКІЄ_Черкаси #Vyshyvanka_flashmob_2022
  17) Проєкт «Черкаси поетичні» започаткований департаментом освіти та гуманітарної політики до Дня української писемності та мови (9.11.2022)
  Ми активно працюємо над вихованням та розвитком вільної, духовно багатої, життєлюбної, талановитої, активної та ініціативної людини, яка володіє знаннями про культуру і традиції свого народу, поважає та шанує свою Батьківщину, готова до творчої, креативної діяльності та дотримується принципів моральної поведінки.
  І досягнення які ми вже маємо , доводять нам, що ми на правильному шляху!