Тиждень початкової школи

Щорічно  ми  поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних  заходів та розваг, що організовуються в режимі Тижня  початкової освіти. Цього року перша  половина  жовтня  видалася по особливому теплою на яскраві посмішки, прихильною  на чуйні  розмови. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям Тетяні ЦЮРМАСТІЙ, Людмилі ШЕРЕМЕТІ, Раїсі НЕЧИТАЙЛО, Ірині ГОНЧАР. Їх професіоналізм, ентузіазм, креативність, творчий підхід допомогли зробити цей  тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Казково, цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів  пройшов  Тиждень початкової школи.

07.10.24 по 11.10.2024 року було проведено Тиждень початкових класів:«У світі казки чарівної» з цікавими, креативними заходами:

• День відкриття «У світі казки чарівної»;
    • День презентації:”Герой з якої казки?”;
    • Світ дотикових відчуттів під назвою «День фантастики: «Торбинка чарівних речей»;
    • «День цікавинок: «Казкова плутанина»;
    • День закриття  тижня «Щаслива кінцівка»

Цей Тиждень початкової ланки став ще одним важливим кроком у розвитку наших маленьких учнів, де кожен зміг розкрити свої таланти і відчути себе частиною шкільної родини. Панувала атмосфера завершеності та вдячності. На завершення свята, за традицією, діти отримали бублики, бо казочка закінчилася. Як кажуть у народі: «Кому казочка, а кому бубликів в’язочка».