9 березня 2023 року виповнюється 209 років від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2023 року виповнюється 209 років від дня народження національного генія, борця за вільну Україну, поета, художника, нашого земляка – Тараса Шевченка.
    Традиційно у нашому закладі з нагоди вшанування пам’яті Кобзаря 09.03 — 10.03.2023 року відбулись Шевченківські дні. Було проведено виховні години “Шляхами великого Кобзаря” для учнів 1-10 класів. Вчителі української мови та літератури з вихованцями закладу оформили стенд “Наш Тарас”, провели тематичні диктанти на уроках мови. З піснями на слова Т.Шевченка у виконанні сучасних співаків учні ознайомилися на уроках музичного мистецтва. Вчитель української мови та літератури Волошина Л.В. для учнів 6-8 класів організувала літературну відеоподорож “Завжди сучасний Шевченко”. Педагог-організатор Ступаченко Ю.С. та вчитель української мови та літератури Чудова С.А. провели літературно-музичний захід “Нас єднають думи Кобзареві”.
    Шевченкове слово, гнівне та ніжне, завжди живе між нами, додає сили і мужності у боротьбі за нашу Україну:
    “Борітеся – поборете!
    Вам Бог помагає!
    За вас правда, за вас слава
    І воля святая!”