Благодійний освітній проєкт Flowers4school

За ініціативи вихователя закладу Марини Карпової комунальний заклад “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” долучилась до благодійного освітнього проєкту Flowers4school який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
    Заклад отримав 500 цибулин квітів: тюльпанів, лілій, нарцисів, гіацинтів, крокусів, алліумів, мускарів, хіонодоксів.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Учні активно долучились до висадки цибулин на шкільних ділянках, ознайомлювались з назвами квітів, де ростуть, як потрібно за ними доглядати. Діти дуже чекають весни аби побачити та оцінити свої старання, коли почнуть з’являтися перші пагони з квіткових цибулин, де побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками.

Дякуємо за чудову акцію #Flowers4school для нашої школи.