Cпівпраця педагогічного колективу з волонтерами ГО “Центр допомоги армії та їхнім родинам”

“Україна – держава Європейська” під такою назвою пройшов ще один тиждень проєкту “Лист солдату” в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради”. Євроінтеграція давня мрія і прагнення українців жити в союзі з демократичними державами світу. Цьогоріч День Європи наш народ святкував в умовах повномасштабної війни. Україна стала надійним щитом між рашиськими окупантами та народами західного світу, між здоровим глуздом і безумством, прагненням жити вільно і рабством, мирним життям і вічною загрозою війни. Прапор ЄС символізує єдність народів. Саме в єдності – сила українського народу.

23 та 24 травня директор Некористенко Л.В та заступник директора з виховної роботи Коваль Н.О. організували співпрацю педагогічного колективу з волонтерами ГО “Центр допомоги армії та їхнім родинам” по виготовленню маскувальних сіток на передову для ЗСУ. Діти малювати малюнки, писали листи нашим героям зі словами підтримки, мріями на майбутнє жити мирно і вільно в дружбі з іншими народами. Започаткували листування з ровесниками за кордоном “Я розкажу тобі про Україну”. Незабаром ми станемо кандидатами в члени ЄС. Україна – це Європа. Україна понад усе.