День пам’яті про Чорнобильську катастрофу

З метою донесення до свідомості учнів масштабів Чорнобильської катастрофи, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій. 26 квітня 2023 року в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” педагогом – організатором Юлією Ступаченко до Дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу був проведений захід “Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі”. Учні переглянули відео “Прип’ять, як жило місто до вибуху на ЧАЕС”, здійснили подорож “Чорнобиль – місто привид”, дізналися де розташоване місто, коли і за яких обставин сталася аварія, як ліквідовували пожежу і скільки людей було залучено, хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Пройшли гру “Асоціації”, для учнів був розміщений інформаційний стенд “Як це було…”.
    Щороку 26 квітня в Україні вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.