День школи

4 травня 2023 року в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” пройшов захід присвячений Дню школи. Щороку діти нашого закладу чекають цей день, так як він об’єднує разом друзів, педагогів, батьків, гостей. Які з щирими емоціями та теплом сердець приходять до дітей з особливими освітніми потребами.
    В рамках виховного проєкту “День школи” Академічний театр ляльок подарував учням цікаву конкурсно – розважальну програму.
    ПНЗ м. Черкаси “ЦТКЕСУМ” керівник гуртка “Гірський туризм” Олександр Савінов, разом з нашими вчителями фізичного виховання Мариною Шапошник та Наталію Онищенко запропонували учням відвідати туристичний майданчик, де діти мали змогу відчути себе справжніми туристами.
    Вихователі школи Ірина Литвин та Оксана Чорноус провели для дітей майстер клас по виготовленню патріотичних голубів
    Наші гості, друзі:
    Департамент цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Черкаської обласної державної адміністрації подарували закладу ламінатор, та дітям солодощі.
    Торгово – промислова палата дітям подарувала солодкі подарунки.
    Перший проректор ЧДТУ Гончаров Артем Володимирович, доцент кафедри дизайну Луговський Олександр Федорович, студентка першого курсу Ігошкіна Аліна Анатоліївна, подарували закладу макети та солодощі.
    Головне управліня Нацсоцслужби у Черкаській області подарували нашим діткам солодощі.
    Анна Валова , пригостила дітей власною випічкою та солодощами.
    Українська поетеса, член Національної спілки письменників України Катерина Іванівна Вербівська для закдаду подарувала авторську книгу.
    Голова ГО “Ми є поруч” Тетяна Волочай здивувала наших учнів образом справжньої весни, яка подарувала дітям солодощі, та підняла настрій весняними хороводами.
    Адміністрація, колектив школи, діти та батьки подякував нашим гостям за вклад у розвиток духовності, моральності та милосердя, надання волонтерської допомоги для дітей з особливими освітніми потребами.
    Також наш заклад цього дня привітав наших учнів 10 – А класу, майстрів спорту України з паралімпійського плавання, які повернулися нещодавно зі змагань, де здобули нагороди: Анна Поліщук чотири золотих медалі, Роман Куценко чотири срібла, і одне золото.
    Дякуємо всім за чуйне, доброзичливе ставлення, небайдужість, людяність.
    Разом – ми сила! Разом до Перемоги!