День Соборності України

Українська мрія – єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України.
    В КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” в цей день вчителем історії Інною ШЕВЧЕНКО було проведено гру – подорож “Стежками рідної землі”, де діти подорожували стежками рідної землі, вивчали звичаї та традиції, виховували почуття патріотизму та любов до рідної землі. Педагогом – організатором Юлією СТУПАЧЕНКО було організовано та проведено фоточелендж “Україна єднає серця” та арт – паркан “День Соборності України”.
    Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.