День української писемності та мови

9 листопада 2022 року у нашій школі відбувалися заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Учні 4-А, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А класів взяли  участь у І (шкільному етапі) ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;   демонстрували свої знання рідної мови.
     Вітаємо переможців:
        І місце – Тимченко Назарій, 7-А клас;
        ІІ місце – Роговий Максим, Горбенко Анна,  6-А клас;
        ІІІ місце –  Неклеса Тетяна, 10-А клас
    Учні 6-Б, 7-Б, 9-Б  класів писали тематичні диктанти про мову та українське слово.
    Учителі української мови та літератури: Волошина Л.В., Чудова С.А., Зінченко О.А., Коваль Н.О. провели  тематичі відеолекторії, переглянувши які, учні поглибили свої знання про історію свята, дізналися про життя Нестора Літописця, довідалися  цікаві факти  про українську  мову.
    Класні керівники підготували для своїх вихованців цікаві виховні години у формі ігор, конкурсів, вікторин з нагоди Дня української писемності та мови .
    Юні художники малювали ілюстрації до творів українських письменників.
    Працівники нашого закладу та старшокласники, батьки наших учнів взяли участь у Радіодиктанті національної єдності, перейнялися його змістом, кожен думав про свій дім та наш спільний дім  – нашу Україну.
    Метою всіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство рідної мови, національної культури.