З метою почуття годості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії; -глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм.
24 лютого 2023 року до річниці війни педагогом – організатором Юлією Ступаченко був проведений онлайн захід “Герої Нескореної країни”.
За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності!
Слава Героям!
![](https://zir-school.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-27_10-08-56-585-300x225.jpg)
![](https://zir-school.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-27_10-32-40-622-300x156.jpg)