Фестиваль “Разом з татом”

26 червня 2021р. відбувся фестиваль татусів і дітей “Разом з татом”, у якому взяли участь члени нашої шкільної країни.

Організатори фестивалю зібрали 18 родин у парку “Сосновий бір” та допомогли батькам яскраво та продуктивно провести час зі своїми дітьми. Сучасні педагоги говорять, що батьки щодень мають проводити 15-20 хв у продуктивній діяльності зі своїми дітьми. Тут же татусі зі своїми синами чи дочками отримали можливість на більше ніж 2 години зануритись у світ випробувань, командних завдань та отримати безліч неймовірних емоцій. Саме емоції та час проведений разом і став головним призом для всіх учасників!! Члени КЗ “Черкаська спеціальна школа ЧОР” сьогодні підтримували родини Кравчуновських та Ховко. Сподіваємось, вам сподобалось так же, як і нам!