ГО ” Центр допомоги армії, ветеранам та їхнім родинам”

Продовжуємо волонтерську роботу…
    Завдяки дружній співпраці адміністрації школи з Оксаною Циганок, депутатом, керівником ГО ” Центр допомоги армії, ветеранам та їхнім родинам” реалізовуємо проєкт з патріотичного виховання ” Лист солдату”.
    Комунальний заклад ” Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради ” напередодні Дня Збройних Сил України здійснили благодійну допомогу військовим. За підтримки педагогічного колективу , батьків та учнів школи передали на передову символічні обереги, сувеніри, привітальні солодкі буклети – побажання. З наближенням холодів маємо на меті зігріти турботою воїнів , подарувавши їм термошкарпетки.
    Мабуть і життя не вистачить, щоб дякувати нашим бійцям за все те, що вони роблять для нас.
    Доземний вам уклін, ви всі для нас герої!
    Бережи вас, Боже, нехай вас всіх оберігають ваші Ангели Охоронці