Гурток журналістів “Медіа Грамота”

Гурток журналістів “Медіа Грамота” під керівництвом педагога Оксани Зінченко, вивчаючи питання стану освіти в місті та області, здійснили візит до Департаменту освіти і науки та гуманітарної політики м.Черкаси, а саме начальника Департаменту Сергія Воронова та Діани Тяско.

Під час зустрічі обговорювалися важливі питання про розвиток сучасної освіти, виховання активної позиції здобувачів освіти у житті, підтримання та розвиток національних традицій, поцікавились яким чином має бути організоване дистанційне навчання сліпих та глухих дітей, яких новацій зазнала освіта завдяки діям команди Воронова.
    Для підняття настрою юним журналістам КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” по завершенню розмови подарували сучасні павербанки, блокноти для нотатків.

Рівняйтеся на дітей нашого закладу та підтримуйте їх. Це щасливе наше майбутнє.