Храм “Білий Лотос

Здобувачі освіти КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” відвідали храм “Білий Лотос”, найбільший храм в Європі та єдиний в Україні, який включає школу бойових мистецтв. Тут усі охочі можуть вивчати тайський бокс, кунг – фу техніки даоської школи Ша – Фут- Фань, йогу, практику правильного дихання, основи зцілення і опановувати таємниці чайної церемонії. Учням була проведена атмосферна екскурсія по території храму, на годину вони перенеслись в іншу культуру та відчули її енергетику. Дітям розповідали про історію, легенду та будівництво храму. Всі учасники екскурсії ставили благовонії, обирали свою кам’яну доріжку, кидали в жабку монети на здійснення бажання….ми всі побажали одного швидшої ПЕРЕМОГИ.
    Відвідали чайну церемонію дізналися про ритуал багаторазового запарювання чаю та його споживання.
    Екскурсія була позитивна, насичена, інформаційно багата. Діти отримали задоволення та щирі емоції.
    Чекаємо весни на нову зустріч💙💛