Конкурс «Шевченко понад часом»

В Комунальному закладі «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» 31.01.2024 вчителями української мови та літератури Волошиною Л.В., Коваль Н.А. , Чудовою С. А., вчителем початкових класів Гончар І.І. у співпраці з учителем інформатики Гончар Ю.М., педагогом-організатором Ступаченко Ю.С. та бібліотекарем Карповою М.В. було проведено конкурс «Шевченко понад часом» серед учнів 3-10-х класів, присвяченого 210-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Метою конкурсу є вшанування пам’яті Кобзаря, виявлення обдарованої молоді, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, а також формування в молоді національної гідності та ідентичності, почуття патріотизму та особистої відповідальності за майбутнє України.
    Вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу:
    Бобровника Владислава , учня 3-А класу (номінація «Малюнок», «Батьківська хата», вчитель Гончар І.І.);
    Кологриву Таїсію, ученицю 3-А класу (номінація «Малюнок», «Тече вода з-під явора», вчитель Гончар І.І.);
    Білокур Василину, ученицю 4-А класу (номінація «Малюнок», «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас», вчитель Цюрмаста Т.А..);
    Сердюк Ніку Дмитрівну, ученицю 4-А класу (номінація «Малюнок», «Хата на Пріорці», вчитель Цюрмаста Т. А.).
    Учні-переможці 3-А та 4-А класів будуть брати участь у міському етапі обласного конкурсу.
    Савченка Єгора, учня 5-А класу (номінація «Декламація», вірш Т. Шевченка «Зацвіла в долині червона калина», вчитель Чудова С.А.);
    Бурмістрова Єгора, Горчакова Кирила, Долиняк Вікторію – учнів 6-А класу (номінація «Декламація», вірш М. Дем’янюк «Тарасове слово», вчитель Коваль Н.О.);
    Рогового Максима, учня 7-А класу (номінація «Декламація», вірш Т. Шевченка «Мені тринадцятий минало…», вчитель Волошина Л.В.);
    Іванченко Вікторію, Кравчуновського Даніїла, Поліщук Анастасію, Тимченка Назарія – учнів 8-А класу ( номінація «Інсценізація», балада Т. Шевченка «Тополя», вчитель Волошина Л.В.);
    Шпичака Мирослава, учня 10-А класу (номінація «Інфографіка», презентація «Шевченко – художник», вчитель Чудова С.А.).
    Переможців конкурсу відзначено на шкільній лінійці та вручено дипломи.