Навчально – виховна екскурсія в с.Івківці розважальний комплекс “Зерноленд”

9 червня 2021 року була проведена навчально – виховна екскурсія в с.Івківці розважальний комплекс “Зерноленд”

З метою ознайомлення дітей з давніми традиціями і звичаями українського народу, іграми, практичними освоєннями гончарського та ковальського ремесла, млинарства, набуття навичок стрільби з арбалету та луку.

Діти протягом дня мали змогу відвідати: млин, кузню, пекарню, гончарство, музей, гору та спостерігали чудовий краєвид Черкаського краю, грали в народні ігри які знаходились на території комплексу, власними руками виготовляли ляльку мотанку як оберіг життя, замішували тісто та випікали традиційних українських журавликів.

В обід діти коштували справжню козацьку, смачну кашу.
    Діти закладу отримали позитивні, чудові враження та повернулись з позитивним настроєм. Пообіцявши власникам, робітникам комплексу повернутися та привезти близьких та друзів до них на відпочинок.