Новорічний карнавал

Зимові свята люблять і діти, і дорослі та з особливим нетерпінням їх чекають. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання, а головне чекаємо чудес….

Напередодні Новорічних свят для здобувачів освіти КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” завітав зимовий, яскравий, урочистий і веселий карнавал, з улюбленими героями мультфільмів. Діти разом з героями грали в ігри, складали пазли, танцювали, співали, водили хороводи, виготовляли новорічні листівки військовим на передову.

Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити їм свято, побачити в їхніх очах вогник добра і віри в казку – дорого коштує.

Хай рік Новий принесе Вам радість і достаток, віру а особливо Перемогу! Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!