Олімпійський тиждень

З метою пропаганди здорового способу життя, емоційного розвантаження в умовах дії правового режиму воєнного стану, поширення олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення молоді до занять спортом у КЗ “ Черкаській спеціальній школі ЧОР” з 12 по 16 вересня 2022 р. проходив тиждень здоров’язбережувальної компетентності “Разом до перемоги” під гаслом “ Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається” в он-лайн та оф-лайн просторі. Розпочався тиждень із он-лайн зустрічі з Анною Тарапатою та ії донькою, де розповіли про свідоме ставлення до необхідності занять фізичними вправами, здоровий та активний спосіб життя, олімпійський рух і провели олімпійську зарядку. Був оголошений план проведення заходів протягом тижня. На уроках вчителями ФК Шапошник М.О та Онищенко Н.В. була висвітлена історія Олімпійських ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських іграх та проведені Малі Олімпійські ігри з метою заохочення школярів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності та формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами. З метою зосередити увагу учнів на питанні здорового способу життя, викликати бажання і прагнення залишатися здоровими на довгі роки. Сприяти формуванню стилю життя, в якому немає шкідливим звичкам Гордієнко І.І вчитель з основ здоров’я підготувала калейдоскоп корисних порад “Культура здоров’я” і відео-екскурсія “ Я – моє здоров’я – моє життя”. Відповідно до затвердженого плану учні школи взяли активну участь у он-лайн конкурсах.
    Зичимо здоров’я та мирного неба над головою!!! Будьте активними, будьте спортивними!!!