“Початкова школо, прощавай!”

В КЗ”Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” – важлива подія:свято “Початкова школо, прощавай!”.
    Всі здобули новий досвід святкування, адже до заходу долучились і родини здобувачів освіти онлайн. Було цікаво, пізнавально, захопливо.
    Перш за все дякували захисникам України за захист рідної землі.
    Дякували адміністрації школи за турботу, першій вчительці Ряболус Ніні Михайлівні за навчання та терпіння, класному керівнику Шачіній Валентині Володимирівні за розуміння, всім працівникам школи за створений затишок.
    Згадували, як все починалось:перші палички й гачки в зошитах, перші успіхи, а далі-важливі корисні справи щодня, щоб всі навчились долати труднощі і здобувати нові знання.
    І мріяли…
    Дорогі діти, нехай вам всі навички і вміння, набуті в початковій школі, допоможуть впевнено йти по життєвій стежині.
    Дякуємо родині Койчева Є. за родинну творчість:картина “В єдності сила” передає велике наше прагнення до Перемоги.
    Дякуємо всім за наполегливу роботу.