“Смілива гривня”

“Мобілізація монет” на допомогу ЗСУ. Наша школа долучилась до акції “Смілива гривня”, яку започаткував Національний банк України. Для того аби взяти участь потрібно знайти на вході школи контейнер із плакатом “Смілива гривня”.

Це благодійна ініціатива, мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Акція триватиме до 31 жовтня 2022 року.

У межах акції “Смілива гривня” можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, та 10 гривень. Банкноти в межах акції також приймають.

Об’єднаймо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монета  – це ваш внесок в перемогу!

Детальніше про акцію читайте за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

#СміливаГривня