Співпраця школи з кафедрою початкової освіти Національного університету імені Б.Хмельницького

За ініціативи заступника директора школи з навчальної роботи Ірини ГОРДІЄНКО та за підтримки директора КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” Людмили БРИК 17 травня 2023 року в закладі відбулася довгоочікувана зустріч з колективом кафедри початкової освіти Національного університету імені Б.Хмельницького та студентами, які презентували та подарували авторські тактильні посібники для діток, які мають порушення зору. Під час зустрічі була підписана Угода про співпрацю та реалізацію наступних спільних проєктів. Гості відвідали індивідуальні заняття з психологом Юлією ГОРДОЮ та логопедом Світланою ПАХАР. Наталія ОНИЩЕНКО з учнями 3-А класу показала групове заняття з лікувальної фізкультури. Студенти ознайомилися з передовим досвідом та методами роботи провідного тифлопедагога Тетяни ЦЮРМАСТОЇ. Колектив кафедри та студенти відвідали офтальмологічний кабінет з сучасним медичним обладнанням, де учні школи проходять курс лікування очей. Була представлена єдина в Україні бібліотека тактильних книг для дітей з порушеннями зору. Гості ознайомилися з роботою аспірантки 3 курсу Львівської національної академії мистецтв Світлани ГУЛЕВИЧ про об’ємні кольорові книжкові ілюстрації для дітей з порушеннями зору. Педагог-організатор Юлія СТУПАЧЕНКО продемонструвала відео-презентацію “Наша школа – наш дім”. Наповнив зустріч позитивними емоціями ансамбль “Веселі ложкарі” під керівництвом Марини ОГУРЦОВОЇ. Почесний гість і друг закладу Віктор ЄВПАК привітав переможців фестивалю-конкурсу “Зірки Грузії” і допоміг здійснити мрію переможців – взяти участь у фіналі конкурсу в сонячній Болгарії. Адміністрація та колектив школи щиро вдячні за теплий візит, за вагомий внесок в поповненні бібліотеки тактильних посібників і сподівається на довготривалу, креативну і цікаву співпрацю.