Спортивний захід “За честь! За славу! За народ!

День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу! З метою виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” був проведений спортивний захід “За честь! За славу! За народ!”
    На захід був запрошений наш особливий гість, викладач фізичної культури Дато Гуцало, який наразі боронить нашу державу. Разом з ним на захід прийшли молоді захисники та волонтери.
    Наприкінці свята всіх пригостили козацькою кашею, варениками. Військовим на згадку подарували подарунки від закладу.