Тиждень Новорічних див

Зимові свята люблять і діти, і дорослі та з особливим нетерпінням їх чекають. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання, а головне чекаємо чудес….
    З 22 по 29 грудня в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” відбувся тиждень Новорічних див.
    Педагогом – організатором було проведено та організовано низку заходів:
    для дітей пансіону свято “Новорічне диво” з цікавими конкурсами від казкових героїв; для учнів 1 – 5 класів конкурсно – розважальну програму “Новорічна ніч чаклунка” де діти поринули лабіринтом казкових героїв шукаючі кодові слова для відкриття подарунків; для учнів 6 – 10 класів була проведена батл вечірка “Ганстер Party” грали в мафію та відчули себе ними. Тиждень в школі працював новорічний кінозал де діти переглядали фільми “Один удома”, “Врятувати Санту”, вкінці тижня діти прийшли в новорічному аксесуарі.
    Хай рік Новий принесе Вам радість і достаток, віру а особливо Перемогу! Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!