Тиждень української символіки

Формування національної свідомості в підростаючого покоління є однією з найактуальніших програм сучасної освіти.
    Враховуючи сучасну суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.
    У рамках Тижня української символіки в КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” педагогом – організаторм Юлією Ступаченко було організовано та проведено низку цікавих, різноманітних заходів: Відеолекторій «Символи держави – як дзеркало народної душі», відеодайджест «Воїни термінатори» до Дня пам’яті кіборгів. Учнівське самоврядування здійснили акцію «Державний прапор України – святиня нашого народу». Класні керівники провели інформ дайджест «Народні символи України»
    Цікаву акцію – флешмоб «Обіймаю тебе Україно» до Дня обіймів провела класний керівник Вікторія Усаковська.