“Українська освітня платформа” за сприяння UNICEF.

14 лютого 2023 року до КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” завітали гості: Лікар вертебролог Андрій Маслюк,психотерапевт Тетяна Бойко,соціальний фахівець Оксана Кулик від “Української освітньої платформи” за сприянням UNICEF.
    Благодійна організація “Українська освітня платформа” спільно з UNICEF на Черкащині розпочали проєкт “Дитячі точки СПІЛЬНО”. Це безкоштовно надані послуги психосоціальної та консультаційної підтримки. Щодня проводяться розвиткові та заняття неформальної освіти для дітей.
    Загалом БО “Українська освітня платформа” разом з UNICEF відкрили 20 дитячих точок СПІЛЬНО у багатьох областях Україні. А це у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Дніпропетровській, Харківській, Черкаській, Кіровоградській та Запорізькій областях.
    Заклад спільно з “Української освітньої платформою” за сприянням UNICEF продовжить свою співпрацю в майбутньому.
    Чекаємо на нові захоплюючі зустрічі.