Волонтерський освітній проєкт ЧОДА “Наша підтримка – запорука перемоги”

На підтримку волонтерського освітнього проєкту ЧОДА “Наша підтримка – запорука перемоги” 06.06.2022 відбулася благодійна зустріч дітей Комунального закладу ” Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” з воїнами ЗСУ, що перебувають на лікуванні та реабілітації у нашому місті. Висловлюємо слова подяки за організацію зустрічі, смачні гостинці для наших захисників депутату міської ради Араіку Рафіковичу Мкртчяну, за підтримку проєкту головному лікарю госпіталю Задорожному Сергію Віктровичу, директору КЗ ” Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради ” Людмилі Некористенко.

Педагогічний колектив, батьки, діти долучилися до участі у проєкті. Діти з особливим натхненням готували малюнки, виготовляли обереги. Під час зустрічі Солод Карина та Тимченко Назарій виконували українські пісні, Іванченко Вікторія декламувала патріотичні вірші. Діти спілкувалися з захисниками, настрій був піднесений.
    Дякуємо нашим захисникам за кожен ранок!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!