Виховні заходи, проведені до вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.з 18 по 23.02.2022 року у КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” було проведено низку виховних заходів, присвячених цій пам’ятній даті.

Так, у 5-А класі проведено виховну годину “Небесна Сотня: герої не вмирають”. Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

6-А клас провів конкурс творчих робіт “Україна Єдина!” та виховну годину “Збережімо Україну, щоб зарясніли соняхи й калина”. Мета:виховувати в учнів патріотичні почуття, відповідальність за майбутнє Батьківщини, любов до рідної землі, розвивати мовлення та творче мислення.

21.02.2020 у 3-А класі проведено виховну годину “ День пам’яті героїв Небесної сотні”:

Творчі роботи виконали Мокова Галина та Кошовий Олексій:

У 5- Б класі проведено інформаційну годину “Герої Небесної Сотні”
    Мета: розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість. Окрім того, вихователем класу було організовано наступні заходи:

– Перегляд відео ‘ Небесну Сотню, Господи, прийми!”
    – Зачитування вірша “Небесна Сотня”
    – Хвилина мовчання.

Учні 10-Б класу прийшли на урок: “Пам’яті Небесної Сотні”
    Мета: ознайомити учнів з основними подіями Революції Гідності; вшанувати пам’ять про Героїв Небесної Сотні; формувати активну життєву позицію; виховувати гідність, справедливість, толерантність.