Звіт по діяльності проєкту “Лист солдату”

Свято наближається! Зазвичай напередодні очікування Нового року та Різдвяних свят, кожного з нас наповнюють мрії та віра в краще майбутнє. Рік минулий був надскладним, повним випробувань, але саме він довів нашу суть: мужні, незламні, єдині. Цьогоріч всі українці бажають лише одного: як найшвидше спільними зусиллями наблизити день Перемоги.
    Сьогодні 27 грудня у світлі військово – патріотичного проєкту “Лист солдату” КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради” за ініціативи заступника директора з виховної роботи Коваль Н.О. та співпраці Оксани Циганок від ГО “Центр допомоги армії, ветеранам та їх родинам” відбулася передача Новорічних подарунків для військових ЗСУ. До ініціативи долучилися: педагогічний колектив, батьки, діти. Ми прагнемо, щоб власноруч виготовлені новорічні ялинки, мішечки зі смаколиками в такий нелегкий час, створили для кожного з наших героїв атмосферу тепла родинного вогнища та сімейного затишку. Вітальні листівки, обереги, сувеніри з енергетикою тепла дитячих долоньок та любов’ю дитячих сердечок, зігріли серця наших захисників. Ми щиро вдячні за мужність, незламність, захист, за кожний прожитий день. Бажаємо міцного здоров’я, витримки, Перемоги, як найшвидшого повернення до власних родин. Нехай Новий рік принесе нам радість, щастя і мир! З Новим роком та Різдвом Христовим!